Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Modrá
Modrá
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Bílá
Bílá

298,99744 Kč s DPH

ks

Spisové desky s tkanicí od COPY Ostrava nabízí kvalitní a personalizovaný prostor pro vaše projektové dokumenty. Digitální potisk a kvalitní tkanice pro bezpečné uložení a prezentaci. Více

Kód produktu: P00069-3 Doprava a platba

Pro studenty, kteří potřebují efektivně archivovat a prezentovat větší množství dokumentů nebo výkresů jako přílohu ke své diplomové nebo bakalářské práci, jsou spisové desky s tkanicí od COPY Ostrava ideálním řešením.

Tyto desky poskytují nejen praktický prostor pro uspořádání vašich dokumentů, ale zároveň dodávají vaší práci profesionální a dokončený vzhled. Naše spisové desky jsou digitálně potištěné podle vaší předlohy, kterou je nutné přiložit k objednávce.

S možností tisku jakéhokoli motivu, včetně různých typů a velikostí fontů nebo loga vaší školy, poskytujeme plně personalizovaný potisk, který zaručuje, že vaše práce bude vynikat. Spisové desky jsou vybaveny tkanicemi v barvě desek, které si zákazník může zvolit. Tyto tkanice jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který se nerozvazuje a zajišťuje bezpečné a pevné uložení vašich dokumentů.

Spisové desky s tkanicí od COPY Ostrava jsou vhodné nejen pro archivaci projektové dokumentace, ale také pro prezentaci vaší práce v profesionálním a esteticky příjemném formátu. Ať už předkládáte práci na škole nebo ji prezentujete potenciálním zaměstnavatelům, naše spisové desky vám pomohou vytvořit skvělý první dojem.