Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)
Tvarový ořez (OPOS)

150 Kč s DPH

ks

Kulaté samolepky od COPY Ostrava nabízí kvalitní tisk a jsou dostupné na monomerických i polymerických fóliích s možností laminace pro dlouhodobou odolnost a atraktivní vzhled. Více

Kód produktu: P00067 Doprava a platba

Kulaté samolepky jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost a efektivně komunikovat vaše marketingové sdělení. V COPY Ostrava nabízíme tisk kulatých samolepek na roli, které jsou následně přesně ořezány na našem řezacím plotteru do požadovaného tvaru. Zákazníci mohou zvolit dodání samolepek buď na roli pro snadné vyloupávání, nebo jako rozřezané jednotlivé kusy pro pohodlnější aplikaci.

Pro tisk našich kulatých samolepek používáme monomerické i polymerické fólie, každá s jejími specifickými výhodami:

1. Monomerické fólie: Ideální pro krátkodobé a střednědobé použití, tyto fólie nabízejí dobrou přilnavost a jsou vhodné pro aplikace na rovných nebo mírně zakřivených površích. Jsou cenově dostupné a poskytují vynikající kvalitu tisku pro interiérové použití.

2. Polymerické fólie: Pro dlouhodobější aplikace a venkovní použití jsou polymerické fólie ideální volbou díky své větší odolnosti proti UV záření, povětrnostním vlivům a opotřebení. Tyto fólie zaručují, že vaše samolepky zůstanou živé a atraktivní po dlouhou dobu.

Kromě výběru materiálu můžeme vaše kulaté samolepky opatřit laminací, která poskytuje extra ochranu proti škrábancům, poškození a vyblednutí, a zároveň usnadňuje čištění.

V COPY Ostrava nabízíme personalizaci vašich kulatých samolepek, aby perfektně odpovídaly vaší značce nebo kampani. Ať už potřebujete samolepky pro produktové etikety, jako reklamní dárky nebo pro speciální události, naše kulaté samolepky jsou efektivním a atraktivním řešením pro vaši propagaci.