hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

sada

Tisk standardních vizitek ve formátech 90x50 a 85x55 mm na hlazené a křídové papíry vysoké gramáže. Vysoká kvalita tisku, rychlý servis a atraktivní ceny. Více

Kód produktu: P00001 Doprava a platba

Vizitky jsou základním nástrojem pro prezentaci vaší firmy nebo vašich profesionálních služeb. V COPY Ostrava nabízíme tisk vizitek ve dvou nejběžnějších formátech - 90x50 mm a 85x55 mm.

Rozměr 90x50 mm je nejčastějším formátem vizitek v České republice a nabízí dostatek místa pro všechny potřebné informace. Tento formát je ideální pro tradiční a klasické designy vizitek. Na druhé straně, formát 85x55 mm je častěji používaný v západní Evropě a je o něco menší a kompaktnější. Tento formát je skvělý pro moderní a minimalistické designy vizitek, které se snadno vejde do peněženky nebo kapsy.

V COPY Ostrava tiskneme vizitky na hlazené a křídové papíry vysoké gramáže. Hlazený papír poskytuje hladký povrch, který je ideální pro vysoce kvalitní tisk. Křídový papír je dostupný v matné nebo lesklé variantě. Matný křídový papír dodá vašim vizitkám sofistikovaný a profesionální vzhled, zatímco lesklý křídový papír zvýrazní barvy a detaily vašeho designu.

Ať už preferujete tradiční český formát nebo menší evropský formát, v COPY Ostrava jsme připraveni splnit vaše požadavky a pomoci vám vytvořit vizitky, které dokonale reprezentují vaši značku nebo služby.