Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)

150 Kč s DPH

sada

Monomerická samolepící fólie s vysokou lepivostí z COPY Ostrava je spolehlivým řešením pro vaše reklamní a dekorativní projekty. S permanentním lepidlem, které dokonale drží na plastu, kovu a dalších materiálech, a možností přizpůsobení díky technologii OPOS, je tato fólie ideální pro vytvoření odolných aplikací s vysokou mírou personalizace. Více

Kód produktu: P00085 Doprava a platba

Monomerická samolepící fólie s velmi vysokou lepivostí je ideálním řešením pro aplikace, kde je potřeba spolehlivé přilnutí k různým typům povrchů, včetně plastu, kovu a dalších. V naší nabídce najdete tuto monomerickou fólii s permanentním lepidlem, které zajišťuje dlouhodobou stabilitu a odolnost vašich aplikací.

Díky vysoké lepivosti je tato fólie ideální pro vytváření reklamních polepů, označení, dekorací a jiných grafických aplikací, které vyžadují spolehlivou adhezi k různým materiálům. Navíc, díky možnosti vyřezání do libovolného tvaru pomocí technologie OPOS, nabízíme vysokou míru personalizace a flexibility při realizaci vašich projektů.

Tato monomerická fólie je navržena tak, aby vydržela náročné podmínky, čímž je zaručena její dlouhodobá funkčnost a vizuální atraktivita. Ať už potřebujete vytvořit odolné polepy na vozidla, informační značení nebo kreativní dekorace na různé typy povrchů, naše monomerická samolepící fólie s velmi vysokou lepivostí je tou správnou volbou pro vaše potřeby.