Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)
Ořez na formát (obdélníkový tvar)

150 Kč s DPH

sada

COPY Ostrava nabízí tisk plakátů s voděodolným potiskem na HP latex tiskárnách. Ideální pro venkovní reklamu a akce s dlouhodobou odolností proti vlhkosti. Více

Kód produktu: P00071 Doprava a platba

Plakáty jsou účinným způsobem, jak upoutat pozornost a sdělit důležité informace, ať už pro reklamní kampaně, kulturní akce nebo jako dekorace. Pro situace, kde je důležitá vyšší odolnost proti vlhkosti a povětrnostním vlivům, nabízíme plakáty s voděodolným potiskem.

V COPY Ostrava tiskneme plakáty na různé typy papíru, které jsou speciálně určeny pro venkovní použití. Používáme velkoformátové tiskárny HP latex, které zaručují vynikající kvalitu tisku s dlouhodobou stálostí barev a odolností proti vodě. Tisková technologie HP latex je známá svou ekologičností a schopností tisknout ostré obrazy s vysokým rozlišením.

Plakáty s voděodolným potiskem jsou ideální pro umístění v exteriérech, kde mohou být vystaveny dešti nebo jiným vodním zdrojům. Tyto plakáty si uchovávají svůj atraktivní vzhled a čitelnost i v náročných podmínkách, což je činí ideální volbou pro dlouhodobé expozice.

Vyberte si COPY Ostrava pro tisk vašich plakátů a ujistěte se, že vaše sdělení zůstane viditelné a efektivní bez ohledu na počasí.