Upřesněte výběr produktu

0 Kč s DPH

ks

Zajistěte svým tiskovinám delší životnost a profesionální vzhled s naší službou tisku a laminace. V COPY Ostrava kombinujeme kvalitní tisk s ochrannou laminací, aby vaše dokumenty odolávaly opotřebení a získaly atraktivní finiš. Ideální pro všechny, kdo hledají odolné a vizuálně působivé tiskoviny. Více

Kód produktu: P00075 Doprava a platba

V COPY Ostrava poskytujeme komplexní službu tisku a laminace, která je ideální pro zvýšení odolnosti a vizuální kvality vašich tiskovin. Tato kombinovaná služba je vhodná pro širokou škálu aplikací, včetně marketingových materiálů, vzdělávacích pomůcek, menu restaurací, nebo jakýchkoli dokumentů, které vyžadují extra ochranu a dlouhodobou trvanlivost.

Laminace poskytuje vašim tiskovinám ochrannou vrstvu, která je chrání před poškozením, vlhkostí, skvrnami a trhlinami. Díky tomu jsou vaše materiály nejen odolnější proti každodennímu používání, ale také získávají profesionálnější vzhled díky lesklému nebo matnému finiši laminace.

Využíváme nejmodernější tiskové a laminovací technologie, abychom zajistili, že výsledné produkty budou vždy nejvyšší kvality. Naše tým je připraven pracovat s vámi, aby zajistil, že vaše tiskoviny budou přesně odpovídat vašim specifikacím a potřebám. Ať už potřebujete malý nebo velký náklad, COPY Ostrava je vaším spolehlivým partnerem pro tisk a laminaci.