Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

ks

Skládané letáky s dvěma lomy, tištěné na vysoce kvalitních papírech pro skvělý vzhled a dlouhodobou trvanlivost. Možnost "C" nebo "Z" skládání pro různé prezentace informací. Vysoká kvalita tisku, atraktivní ceny a rychlý servis. Více

Kód produktu: P00015 Doprava a platba

Skládané letáky s dvěma lomy nabízejí extra prostor pro prezentaci vaší značky, produktů nebo služeb. Tyto letáky jsou ideální pro komplexní a detailní prezentace, které vyžadují více prostoru. Jeden z hlavních rysů těchto letáků je možnost skládání do dvou základních tvarů - "C" nebo "Z".

"C" skládání znamená, že leták je složený dovnitř, podobně jako brožura nebo kniha. To je ideální, pokud chcete, aby čtenář procházel informacemi postupně.

"Z" skládání na druhou stranu znamená, že leták je složený do tvaru podobného písmenu "Z". Tato volba je ideální, pokud chcete oddělit jednotlivé segmenty letáku pro různé informace nebo obrázky.

Skládané letáky s dvěma lomy jsou skvělé pro vytváření brožur, programů událostí, ceníků a dalších.

V COPY Ostrava tiskneme skládané letáky s dvěma lomy na vysoce kvalitních papírech, které jsou ideální pro skladání a poskytují dlouhodobou trvanlivost. S využitím moderní digitální archové tiskárny Xerox, poskytujeme vynikající kvalitu tisku, srovnatelnou s ofsetovým tiskem. Váš leták tak zaručeně bude působit profesionálně a odliší vás od konkurence.