Pokud poptáváte tisk výkresů nebo kompletní projektové dokumentace, neváhejte a vyzkoušejte naše služby. Tiskem projektové dokumentace, ať už se jedná o technické zprávy, výkresovou dokumentaci nebo popisků složek, se zabývamé již několik let a za tu dobu se nám podařilo posunout tisk projektové dokumentace na profesionální úroveň, za velice přijatelnou cenu.

Tisk technických zpráv a příloh

U tisku technických zpráv a příloh, účtujeme barevné stránky pouze u těch souborů, které je skutečně obsahují. Samozřejmostí je možnost si zvolit čistě čenobílý tisk, popřípadě jednostranný nebo oboustranný tisk.

Tisk výkresů (planografie)

Technické výkresy, či katastrální mapy, tiskneme na profesionálních inkoustových tiskových strojích, které zaručují přesný a ostrý tisk, a to i u nadměrně velkých výkresů. Speciální pigmentový inkoust zajistí, že se vám výtisk i po namočení nerozpije. Účtování je prováděno automaticky tiskovým strojem, tím odpadá složité, či chybně vypočítání ceny za vytištěné výkresy. Vytištěné výkresy vám můžeme strojově složit na formát A4, aby jste je mohli pohodlně založit do složek.

Kompletace, zařazení do složek

Kompletní projektovou dokumentaci vám zařadíme do složek na jednotlivé paré nebo na jednotlivé části vašeho projektu. Jednotlivé složky vám můžeme polepit štítky, pro jednodušší orientaci v celé projektové dokumentaci.