Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

ks

Tisk pozvánek na prémiové papíry vyšší gramáže. Vysoká kvalita tisku, neomezené možnosti designu, atraktivní ceny a rychlý servis. Udělejte z vaší události nezapomenutelný zážitek s našimi pozvánkami. Více

Kód produktu: P00023 Doprava a platba

Pozvánky jsou to první, co hosté uvidí týkající se vaší nadcházející události. Ať už plánujete svatbu, narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo jinou významnou událost, pozvánka je způsobem, jak předvést svůj osobní styl a nastavit tón pro vaši událost.

V COPY Ostrava si uvědomujeme, jak důležité jsou tyto malé detaily. Proto nabízíme tisk pozvánek na prémiových papírech vyšší gramáže, což zaručuje jejich trvanlivost a kvalitní vzhled. Každá pozvánka je tisknuta s nejvyšší pozorností k detailům, což zajišťuje, že vaše pozvánky budou vypadat tak skvěle, jak si představujete.

Naše týmy expertů jsou připraveny vám pomoci vytvořit pozvánky, které dokonale odpovídají vašemu stylu a tématu události. Můžeme tisknout jakýkoli design, od jednoduchých a elegantních pozvánek až po složité a detailní designy.

Věříme, že pozvánky jsou mnohem více než jen oznámení o události. Jsou to malé umělecké díla, které komunikují váš osobní styl a vášeň. Proto jsme hrdí na to, že nabízíme kvalitní tisk pozvánek, které dodají vaší události ten správný lesk.