Upřesněte výběr produktu
SRA3 - 450 x 320 mm (3 mm nepotištěné okraje)

50 Kč s DPH

sada

Profesionální archový tisk na formát SRA3 s širokým výběrem barevnosti a papírů. Splňujeme všechny vaše požadavky s rychlou realizací, kvalitním tiskem a výhodnými cenami. Více

Kód produktu: P00050 Doprava a platba

V COPY Ostrava nabízíme archový tisk, který je ideální volbou pro profesionály z oblasti grafického designu, reklamní agentury a všechny, kteří hledají rychlé a efektivní řešení pro tisk bez potřeby dalších dokončovacích prací. Díky naší kvalitní technologii a rychlému procesu je archový tisk skvělou alternativou k tisku letáků, kde je nutný dodatečný ořez. Navíc díky našemu archovému tisku ušetříte na nákladech a získáte vynikající výsledky.

Naším cílem je poskytnout vám co nejvíce možností, proto vám náš konfigurátor umožní personalizovat vaši objednávku podle vašich potřeb. Můžete si vybrat mezi různými možnostmi barevnosti a širokou škálou papírů. Nabízíme křídové, hlazené lesklé i matné papíry různých gramáží. A pro ty, kteří hledají něco výjimečného, máme k dispozici speciální grafické papíry s texturou, v krémových odstínech nebo s perleťovým efektem.

Pro realizaci archového tisku využíváme digitální tiskový stroj Xerox Versant 280, který je specializován na tisk na formát SRA3 (450mm x 320mm). Tento stroj nám umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků, poskytnout vynikající kvalitu tisku a zároveň udržet ceny přijatelné.