Upřesněte výběr produktu
Plakátový papír 230g matný
HP Latex (CMYK LC LM)
Ořez na formát (obdélníkový tvar)

150 Kč s DPH

sada

V COPY Ostrava tiskneme fotoplakáty na kvalitní matný fotopapír 230g. Naše tiskárna využívá až 6 barevných inkoustů pro dosažení brilantních a živých barev. Dostupné v mnoha velikostech. Více

Kód produktu: P00035 Doprava a platba

Fotoplakáty jsou výborným řešením pro ty, kdo hledají efektivní a elegantní způsob, jak vystavit své fotografie, ilustrace nebo grafické práce. V COPY Ostrava nabízíme tisk fotoplakátů na kvalitní matný fotopapír o gramáži 230g.

Díky naší špičkové technologii tisku, která využívá až šest barevných inkoustů, dosahujeme skutečně brilantních a živých barev. Naše fotoplakáty dokážou přesně reprodukovat každý detail a tón vaší fotografie či ilustrace, a to ať už jde o jemné stíny nebo syté barvy.

Kvalitní fotografie v obývacím pokoji - COPY Ostrava

Nabízíme širokou škálu velikostí, takže si můžete vybrat takový rozměr, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a prostoru, kde plakát plánujete vystavit. A pokud si nejste jisti, jaký formát je pro vaši fotku nejlepší, stačí nám ji poslat a my vám rádi poradíme.

Fotoplakáty jsou ideální pro dekoraci interiérů, ať už se jedná o byt, kancelář, kavárnu, galerii či jiný komerční prostor. S našimi fotoplakáty můžete jednoduše a efektivně oživit jakýkoli prostor a vytvořit v něm jedinečnou atmosféru.