Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)
Ořez na formát (obdélníkový tvar)

150 Kč s DPH

sada

V COPY Ostrava tiskneme plakáty na výlep na kvalitním plakátovém papíru 115g BlueBack nebo 140g WhiteBack, které jsou ideální pro venkovní reklamu díky své odolnosti a schopnosti překrýt staré plakáty. Inkousty, které používáme, odolávají povětrnostním vlivům a zvyšují trvanlivost vaší prezentace. Více

Kód produktu: P00008 Doprava a platba

Plakáty na výlep představují ideální nástroj pro venkovní reklamní kampaně. Jsou navrženy tak, aby upoutaly pozornost člověka procházejícího městem a zanechaly v něm trvalý dojem. V COPY Ostrava nabízíme tisk plakátů na speciálním plakátovém papíru 115g BlueBack a 140g WhiteBack, které jsou optimalizované pro venkovní použití.

Papír BlueBack má modrou zadní stranu, která poskytuje několik klíčových výhod. Především zabraňuje prosvítání původního plakátu, což je obzvláště užitečné při přelepování starších reklam. Díky tomu je nový plakát vždy plně viditelný a jeho sdělení není rušeno původními informacemi.

Zadní strana tohoto papíru je také speciálně upravena pro lepší nasákavost plakátových lepidel, což zajišťuje, že plakát zůstane na svém místě po celou dobu trvání kampaně, a to i v náročných povětrnostních podmínkách.

Inkousty, které používáme pro tisk našich plakátů na výlep, jsou odolné nejen vůči UV záření, ale také vůči dešti a jiným povětrnostním vlivům. To znamená, že barvy zůstávají živé a jasné po delší dobu, což zvyšuje efektivitu vaší reklamy.

Využijte náš profesionální tisk a ujistěte se, že vaše reklamní sdělení zaujme a vydrží. COPY Ostrava je zde, aby vám pomohla dosáhnout maximálního dopadu vaší reklamní kampaně.