hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)

150 Kč s DPH

sada

V COPY Ostrava tiskneme bannery vhodné pro využití v interiéru i exteriéru. Při konfiguraci si můžete zvolit zalepené okraje pro zvýšení odolnosti nebo nalisované očka pro praktické zavěšení. Tisk je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření a poškrábání. Více

Kód produktu: P00006 Doprava a platba

Reklamní bannery či plachty představují ideální řešení pro všechny, kteří hledají efektivní prostředek propagace své značky či události. V COPY Ostrava jsme připraveni vytisknout pro vás bannery, které jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru.

Bannery tiskneme na dvou typech kvalitních materiálů. První z nich, laminovaný Banner Frontlit 440 mat, je ideální pro krátkodobé aplikace. Druhým materiálem, který využíváme, je Vesline Premium banner 510 matt. Tento materiál se vyznačuje vysokou kvalitou a delší životností, kterou výrobce udává na cca 1,5 roku.

Reklamní plachty tiskneme na velkoformátové tiskárně HP Latex 570, která zaručuje vynikající odolnost v exteriéru a vysokou kvalitu tisku. Tento typ tisku je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření, poškrábání a je zdravotně nezávadný oproti ekosolventní technologii tisku.

V rámci konfigurace banneru máte možnost si zvolit doplňkové prvky. Mezi ty patří zalepené okraje, které značně zvyšují odolnost banneru vůči náporu větru při jeho zavěšení, například na plotě. Dalším doplňkem, který si můžete zvolit, jsou nalisované očka. Ta umožňují zavěšení banneru prakticky kdekoliv s tím, že jsou rozmístěna každých 50 cm.

Po skončení akce lze banner jednoduše sundat, složit a využít jej při další prezentaci. Využijte naše profesionální služby a objevte propagační potenciál reklamních bannerů.