Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)

275 Kč s DPH

sada

Polymerická translucentní fólie od COPY Ostrava je ideálním řešením pro tvorbu osvětlených reklamních a dekorativních prvků. Nabízíme možnost lesklé laminace pro zvýšení odolnosti a vizuálního efektu, což z ní činí perfektní volbu pro vaše světelné projekty. Více

Kód produktu: P00083 Doprava a platba

Translucentní fólie jsou speciální druh polymerické fólie, které se vyznačují svou schopností propouštět světlo, čímž vytvářejí jedinečný vizuální efekt. V naší nabídce v COPY Ostrava najdete polymerickou translucentní fólii, kterou lze dále doplnit o lesklou laminaci pro zvýšení odolnosti a vizuálního efektu. Tato fólie je ideální pro použití v lightboxech, na osvětlených poutačích nebo jako kreativní prvek v interiérovém a exteriérovém designu.

Možnosti použití

Translucentní fólie jsou perfektní volbou pro vytvoření osvětlených reklamních a dekorativních prvků, které upoutají pozornost svým jemným a rovnoměrným rozptylem světla. Díky své flexibilitě a odolnosti jsou tyto fólie vhodné pro různé aplikace, včetně venkovních a interiérových prostorů, kde přidají vašim projektům zcela nový rozměr.

Možnost lesklé laminace

Pro ještě lepší ochranu a zvýšení estetického efektu nabízíme možnost aplikace lesklé laminace na translucentní fólii. Tato laminace nejenže chrání fólii před vnějšími vlivy, ale také zvyšuje její vizuální atraktivitu díky lesklému povrchu, který ještě více zvýrazní efekt prosvětlení.

Odolnost a trvanlivost

Díky vysoké kvalitě použitého polymerického materiálu a možnosti doplnění lesklou laminací je translucentní fólie od COPY Ostrava extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému opotřebení. To zajišťuje dlouhou životnost vašich projektů a zachovává jejich vizuální kvalitu po dlouhou dobu.