Upřesněte výběr produktu
HP Latex (CMYK LC LM)

200 Kč s DPH

sada

Samolepící fólie na stěnu z COPY Ostrava přináší neomezené možnosti pro dekoraci vašich interiérů. Nabízíme matnou monomerickou fólii s vysokou lepivostí a možností laminace pro zvýšenou odolnost. Díky OPOS můžeme fólii ořezat do jakéhokoli tvaru, což umožňuje plnou personalizaci vašich stěn. Více

Kód produktu: P00082 Doprava a platba

Samolepící fólie na stěnu jsou ideálním řešením pro přizpůsobení vašich interiérů, ať už pro domácnosti, kanceláře nebo komerční prostory. V COPY Ostrava najdete matnou monomerickou fólii s velmi vysokou lepivostí, kterou lze doplnit o lesklou nebo matnou laminací pro zvýšení odolnosti a estetického efektu. Díky technologii OPOS můžeme fólii přesně ořezat do jakéhokoli tvaru, což vám umožňuje plnou kreativní svobodu při navrhování vašich stěn.

Vlastnosti a využití

Samolepící fólie na stěnu jsou perfektní pro vytvoření unikátních dekorací, informačních značek nebo reklamních sdělení přímo na stěnách vašich prostor. Díky vysoké lepivosti se fólie pevně drží na různých površích, zatímco možnost laminace zajišťuje, že vaše grafika zůstane chráněná před opotřebením, škrábanci a dalším poškozením.

Bezpečnost a odolnost

Speciální laminace, ať už lesklá nebo matná, nejenže zvyšuje odolnost fólie, ale také umožňuje snadnější čištění a udržování. Tato vrstva chrání tisk před vnějšími vlivy a udržuje grafiku vypadající čerstvě a živě po dlouhou dobu.

Flexibilní design

S možností oříznutí do jakéhokoli tvaru díky technologii OPOS se otevírá široká paleta možností pro vaše designy. Můžete vytvořit přesně takové grafiky, které odpovídají vašim představám a potřebám, ať už jde o jednoduché geometrické tvary nebo složité obrazce.