Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

sada

Doplňte vaše svatební oznámení o kartičky plné důležitých informací pro vaše hosty. COPY Ostrava nabízí širokou škálu designů a možností přizpůsobení, aby vaše kartičky dokonale ladily s vaším svatebním stylem. Poskytněte hostům elegantním způsobem všechny potřebné detaily a zvýšete tak celkový dojem z vaší svatby. Více

Kód produktu: P00077 Doprava a platba

Kartičky ke svatebnímu oznámení jsou důležitým doplňkem, který přináší vašim hostům všechny nezbytné informace s elegancí a stylem. Tyto malé, ale významné kousky papíru slouží k důležitým účelům - od poskytování detailů o místě konání, přes harmonogram svatebního dne, až po informace o ubytování nebo pokyny pro dary. S širokou škálou designových možností, které nabízíme, můžete vybrat styl, který dokonale ladí s vaším svatebním oznámením a zároveň odráží váš osobní vkus.

V COPY Ostrava se zavazujeme k tomu, aby každá kartička byla vyrobena s nejvyšší péčí a pozorností k detailu. Využíváme nejmodernější tiskové technologie a kvalitních materiálů, abychom zajistili, že každá kartička bude vypadat nádherně a bude trvanlivá. Naše široká nabídka designů zahrnuje možnosti od tradičních po moderní, všechny plně přizpůsobitelné vašim potřebám a přáním. Tímto způsobem kartičky nejen informují, ale také přispívají k celkové atmosféře vaší svatby.