Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

ks

Letáky s rýlováním / bigováním, tištěné na papíry vyšších gramáží pro kvalitní a luxusní vzhled. Bigování umožňuje snadnější a preciznější skládání. Vysoká kvalita tisku, atraktivní ceny a rychlý servis. Více

Kód produktu: P00025 Doprava a platba

Letáky s rýlováním, známé také jako bigování, jsou jedinečné marketingové nástroje, které dodají vaší prezentaci extra rozměr. Bigování je technika, při které je do papíru vytvořena rýha, umožňující snadnější a preciznější skládání. Tato technika je ideální pro letáky vyšších gramáží, kde by běžné skládání mohlo vést k poškození nebo deformaci papíru.

Bigované letáky jsou skvělé pro prezentace produktů, služeb nebo událostí, které vyžadují více prostoru pro informace a zároveň chcete dosáhnout profesionálního a luxusního vzhledu. Díky bigování můžete vytvořit letáky s více stránkami bez nutnosti použít stapl nebo jiné druhy upevňování.

V COPY Ostrava tiskneme letáky s rýlováním na papíry vyšších gramáží, aby byla zajištěna jejich trvanlivost a kvalitní vzhled. Využíváme moderní digitální archové tiskárny Xerox, která poskytuje vynikající kvalitu tisku srovnatelnou s ofsetovým tiskem.