hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu

150 Kč s DPH

sada

Neskládané letáky tištěné na moderní digitální archové tiskárně Xerox. Široký výběr papírů a gramáží k dispozici. Vysoká kvalita, atraktivní ceny a rychlý servis. Více

Kód produktu: P00049 Doprava a platba

Neskládané letáky jsou jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších marketingových nástrojů. Jejich jednoduchost a přímočarost umožňují snadné a přehledné sdělení vašeho poselství. Jsou ideální pro prezentaci vašich produktů, služeb nebo událostí a mohou být distribuovány různými způsoby - poštou, v rámci veřejných akcí, nebo jako součást vašich propagačních balíčků.

V COPY Ostrava tiskneme neskládané letáky na různé druhy papíru - hlazené nebo křídové, s různými gramážemi. Pro letáky, které mají být odolnější a mají vyniknout svou kvalitou, doporučujeme vyšší gramáž papíru, například 250g a více. Pro ekonomičtější a častější distribuci jsou ideální letáky s nižší gramáží, například 130g 170g.

Naše letáky jsou tištěny na moderní digitální archové tiskárně Xerox, která vyniká vysokou kvalitou výstupu srovnatelnou s ofsetovým tiskem. To znamená, že vaše letáky budou vypadat profesionálně, ať už je tisknete v malém nebo velkém množství.