Nabídka práce: Tiskař - velkoformát

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici tiskaře ve velkoformátovém tisku. Pokud jste kreativní, manuálně zruční a máte vztah k moderním technologiím, pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Tisk na velkoformátových tiskárnách HP Latex a Canon Colorwave
  • Dokončovací práce - ořez, laminace, aplikace samolepek, adjustace plakátů a bannerů
  • Výroba samolepek, obrazů, plakátů, bannerů, rollupů a dalších produktů
  • Obsluha, základní údržba a čištění tiskáren
  • Komunikace se zákazníky a přijímání objednávek

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Základní znalost počítačových programů: MS Excel a Word, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • Logické uvažování a technické myšlení
  • Manuální zručnost a smysl pro detail
  • Nekonfliktní typ osobnosti, schopnost práce v týmu
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s pravidelnou výplatou vždy včas
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Pokud vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na e-mail hojka@copyostrava.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "Práce - tiskař - velkoformát". Těšíme se na vás!