OSOBNÍ ODBĚR

Veškeré objednané tiskoviny lze vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostravě. Pokud bude potřeba, tiskoviny vám zabalíme, aby jste si je mohli jednoduše přepravit tam, kam potřebujete.

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO

U produktů s logem Zásilkovny, si můžete zvolit, abychom vám zaslali vaši objednávku do výdejního místa Zásilkovny. Cena přepravy do výdejního místa Zásilkovny je 99,- Kč.

 

IMG_0609-1_menší

 

PŘEPRAVA NA ADRESU

U produktů s logem Zásilkovny, lze také objednat doručení na adresu, kterou zvolíte v objednávkovém procesu. Cena přepravy na adresu je 139,- Kč. Tuto službu pro nás rovněž zajišťuje Zásilkovna a její externí přepravci.

 

zasilkovna-d

 

KVALITNÍ OBALOVÝ MATERIÁL

V ceně přepravy je zahrnut kvalitní obalový materiál, aby nedošlo k poškození obsahu zásilky při přepravě. Obalový materiál jsme důkladně otestovali tak, že jsme zaslali pár zkušebních balíků přes celou ČR, poté jsme všechny zásilky rozbalili a zjišťovali jejich poškození.

thumb_xl_cm-04-1

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

U nás se platí vždy předem. Celou objednávku lze zaplatit klasickým bankovním převodem nebo on-line platební kartou skrze platební bránu od společnosti ComGate. Obě dvě platební metody jsou zdarma.

Hodně se nás ptáte, proč nezasíláme na dobírku? Je to proto, protože každá objednávka je zakázková výroba a pokud by jste si zakázku nevyzvedli, nelze produkt prodat někomu jinému.