Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

610,00223 Kč s DPH

ks

V COPY Ostrava tiskneme plakáty do ruky s použitím inovativní technologie CrystalPoint. Vyberte si z ofsetového papíru 75g nebo plakátového papíru 160g pro vysokou kvalitu a odolnost vašich plakátů.
Více

Kód produktu: P00051-10 Doprava a platba

Plakáty do ruky jsou ideálním řešením pro propagaci událostí, jako jsou koncerty, festivaly, přednášky, nebo jakákoliv akce, kde je potřeba efektivně oslovit široké publikum přímou distribucí. V COPY Ostrava tiskneme tyto plakáty s využitím inovativní tiskové technologie CrystalPoint, která přináší řadu výhod.

Technologie CrystalPoint je špičková metoda tisku, která spojuje kvality inkoustového a laserového (tonerového) tisku. Tuto technologii využíváme pro tisk plných ploch i na lehký ofsetový papír o gramáži 75g bez rizika jeho zvlnění. Výsledkem je rovnoměrný a hladký povrch, což zajišťuje, že vaše plakáty zůstanou ploché a nepoškozené během distribuce i při manipulaci. Jako alternativa pro ty, kteří vyžadují robustnější materiál, nabízíme také tisk na plakátový papír 160g. Tento silnější papír je vhodný pro plakáty, které mají vydržet delší manipulaci nebo potřebují být vystaveny v náročnějších podmínkách.

Díky technologii CrystalPoint je možné dosáhnout vysoké kvality tisku s čistými a ostrými detaily. Tisk plných ploch je bezproblémový, a plakáty přitom zůstávají bez znamení kroutění, což je běžný problém u tenčích papírů při tradičních tiskových technikách.

Využijte náš profesionální tisk pro vaše plakáty do ruky a zaručte si, že vaše sdělení dosáhne požadovaného efektu s maximální kvalitou a odolností. Ať už se jedná o malé nebo velké množství, COPY Ostrava je připraveno splnit vaše potřeby s přizpůsobivostí a precizností, které naše technologie CrystalPoint nabízí.