Ofsetový papír 75g je vysoce kvalitní papír speciálně navržený pro tisk výkresů a plakátů na tiskovém stroji Canon Colorwave. Jeho unikátní vlastnosti zajišťují, že i při tisku s plnou plochou zůstává papír rovný a nekroutí se, což zvyšuje kvalitu a profesionální vzhled finálních tiskovin. Díky použití pevné pryskyřice v tiskovém procesu je tento papír ideální pro aplikace, kde je požadována vysoká odolnost a dlouhodobá stálost tisku.

Ofsetový papír 75g je vhodný pro širokou škálu projektů, od technických výkresů a architektonických plánů, přes reklamní plakáty, až po umělecké reprodukce. Jeho vysoká kvalita a adaptabilita na různé tiskové techniky z něj dělají univerzální volbu pro profesionály i amatéry hledající spolehlivý a kvalitní tiskový materiál.

V COPY Ostrava nabízíme ofsetový papír 75g jako součást naší široké nabídky papírů pro velkoformátový tisk. Vyberte si tento papír pro vaše příští tiskové projekty a ujistěte se, že vaše dílo bude prezentováno v nejlepší možné kvalitě s dlouhodobou odolností.