Bannerové a PET fólie jsou nezbytnými materiály pro vytváření odolných a vizuálně poutavých reklamních nosičů. V naší nabídce v COPY Ostrava najdete široký výběr těchto materiálů, které jsou ideální pro outdoorové i indoorové použití. Ať už plánujete vytvořit reklamní bannery, roll-upy nebo jiné promoční materiály, naše bannerové a PET fólie zajistí, že vaše reklama bude stát za to.

Naše bannerové fólie jsou navrženy pro maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, což z nich činí ideální volbu pro venkovní reklamní kampaně. PET fólie pak nabízí vysokou pevnost a průhlednost, což je předurčuje pro použití v rámci POS materiálů a stojanů, kde je potřeba zachovat čistotu a ostrost tisku.

V COPY Ostrava klade velký důraz na kvalitu a odolnost našich materiálů. Proto jsou naše bannerové a PET fólie vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, které zaručují dlouhodobou stálost barev a odolnost proti slunečnímu záření a vlhkosti. Díky tomu můžete být jisti, že vaše reklamní a promoční materiály budou vypadat skvěle a odolají i náročným podmínkám.